Przy okazji, jak w każdym dobrym teleturnieju ;-)) , chciałabym bardzo pozdrowić wszystkich moich przyjaciół i znajomych, czyli: moją Rodzinkę, Kasię, Lilkę, Dorotkę, Bogunię, Martę, Alinkę, Huankę, Hankę, Agę, Majkę i Marka, Basię, Anię A., Anię K., Jolę, Pawła, Jerry'ego, Kingę, Martinosa, Kondiego, Adama, Dominikę, Sobieska, Małgosię i Bogusia, Wojtka, Iwonkę, Gonię, Marysię...

Poza tym za to, że ta i inne moje strony nie straszą na sieci swoim wyglądem i za to, że, często niechcący, nauczyli mnie wielu rzeczy, chciałam podziękować moim "miszczom": Kazikowi - za wprowadzenie, Pawłowi Marskiemu - za krytykę wielce konstruktywną, Przemkowi - za Piwnicę i edukację przypadkową, Pawłowi Tkaczykowi - za ogromną cierpliwość, Pawłowi Sachsowi - za zadziwiająco dobre zdanie, Didżejowi - za płytki i odpowiedzi na głupie pytania, Holbiemu za pomoc w sytacjach awaryjnych. A także Kondiemu - głównie za zaufanie i motywację.

Tych, którzy z powodu mojej sklerozy zostali na tej stronie pominięci bardzo przepraszam i proszę o maila, abym mogła naprawić ten błąd przy najbliższej aktualizacji tej strony.